Početna stranaValjevske vestiPozitivaMladiKulturaSportBlogFoto danaNa kafici saOglasiAdresarKontakt
Pratite nas preko Facebook-a  Pratite nas na Twitteru  Rss
Divcibare Ski Resorr
SRBIJANKA SAVLADALA ČAČANKE
ponedeljak, 20 novembar 2017 11:57
fotoU šestom kolu Prve B Lige ekipa Srbijanke je sinoć u hali Student savladala odbojkašice Borca iz Čačka rezultatom 3-0 (25-22)(25-17)(25-15) I pre samog početka meča znalo se da je Srbijanka favorit u ovom susretu, pa su već na startu povele sa 7-3 i 12-6 Gošće su uspele da smanje na 14-12 ali usledila je serija domaćih od 4-0 pa je ubrzo bilo 18-12 i 21-13. U tim momentima nastupila je kriza i loš period u igri Srbijanke pa su se Čačanke opasno približile na 24-22 ali je Srbijanka rešila set rezultatom 25-22 i povela sa 1-0. U drugom setu od početnog vodstva gošći 0-3 Srbijanka okreće na 8-3 a na tehničko ,tajm autu je prednost bila 12-8. Domaće su i dalje nastavile u istom ritmu i ubrzo su povele sa 15-10 i 21-17 te 25-17 za 2-0 u setovima.Treći set je bio ravnopravan do rezultata 12-10.U nastavku je postojao samo jedan tim.Odlepile su se domaće igračice serijom od 9-0 na 21-12 i set završile rezultatom 25-15 za novi trijumf i zadržavanje liderske pozicije posle šest odigranih kola. Najviše poena osvojile su Nikolina Tomić i Anastasija Maksimović 11 stim što je Tomićka na svoj konto upisala i 2 bloka.Elena Pandeva je zabeležila 7 a bloker Ranitović 5.Sladja Pantelić stigla je do 3 od toga 2 bloka kao i mlaada Doksas takođe 3 i 1 blok.Marta Ristivojević je osvojila 2 a Tamara Srećković 1 poen. foto

Fenomenalna je bila libero ekipe Ivana Bojičić koja iz utakmice u utakmicu prikazuje vrhunske partije koje prevazilaze ovaj rang takmičenja.Na ovoj utakmici trener Ivović je ukazo poverenje svim igračicama tako da su u igru ulazile Jerinići mladi libero Đedović. Dok se startni tehničar Marija Nenadović često rotirala sa Ristivojević. Sledeće nedelje Srbijanka gostuje u Jagodini.

Email Drucken Favoriten Twitter Facebook Stumbleupon Digg Technorati blogger google YahooWebSzenario