Početna stranaValjevske vestiPozitivaMladiKulturaSportBlogFoto danaNa kafici saOglasiAdresarKontakt
Divcibare Ski Resorr
RADNIČKI GORENJE UBEDLJIV ZA KRAJ
ponedeljak, 20 novembar 2017 08:52
RADNIČKI GORENJE-BORAC 3-0

fotoU poslednjem susretu ove jeseni na Petom Puku ekipa Radničkog Gorenja u veoma kvalitetnoj utakmici savladala je Borac iz Lešnice rezultatom 3-0. Domaći fudbaleri su za kraj jesenje sezone sigurno pružili svoju najbolju pariju. Prvu šansu na utakmici imao je Neša Stevanović kada je u 26 minutu pogodio stativu, a nedugo zatim u kaznenom prostoru gostiju srušen je Tajdić, a siguran realizator sa 11 metara bio je Bojan Đurić u 34. minutu za vodstvo o
d 1-0. U 43. minutu izvaredan šut iz slobodnog udarca Ilića zaustavio je Simić. U nastavku susreta već u 47 minutu posle prodora Lukića po desnoj strani Stefan Tomić je glavom zakucao loptu u mrežu nemoćnog Antonića za vodstvo od 2-0 Radničkog Gorenja. Gosti su u u 65 min. pripretili kada je Ilić pogodio stativu a na drugoj strani Tajdić u 70 prečku.
Tačku na ovu utakmicu stavio je Stefan Đukić u 84 min. posle skraćenog kornera kojeg je izveo prokić najbolje se snašao u petercu gostiju za konačnih 3-0 i veliko slavlje domaćih igrača i navijača. Radnički Gorenje na ovom susretu nastupalo u sastavu-Simić,Lukić.V.Đukić,Avramović.Jevtić, (Đorđić) Tajdić, Đurić, Prokić, Tomić, (Todorović) Stevanović.Stamenković (S.Đukić). Sledećeg vikenda Radnički Gorenje gostuje ekipi Vrela u poslednjem susretu jeseni.

Email Drucken Favoriten Twitter Facebook Stumbleupon Digg Technorati blogger google YahooWebSzenario